SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Champagnekylare 10684255
nr 1068 4255
Champagnekylare
Sent 1800-tal, nysilver, höjd: 19 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 november 2016
kl 20:51:39
400 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
2.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.